Nacházíte se zde: Úvod » Diskusní fóra

Diskusní fóra

Diskusní fóra, nebo též internetové diskuse, slouží, k výměně názorů lidí. Diskuse jsou zpravidla rozděleny do témat, pod kterými se sdružují lidé se stejným zájmem nebo problémem. Open source diskusní fóra se liší nabídkou funkcí, některá slouží rychlé a jednoduché debatě, jiná jsou komplexním nástrojem s řadou funkcí. Jak si zprovoznit vlastní open source diskusní fórum na Českém hostingu, najdete v našich návodech.

Přehled open source systémů

Kunena

Kunena

Kunena je doplněk pro redakční systémy Joomla! Vývoj zajišťuje Kunena Project, který je přímo napojen na komunitu okolo Joomly! Kunena je plně integrovaná do redakčního systému a nabízí vysokou kvalitu.

phpBB

phpBB ***

Fórum phpBB vzniklo v červnu 2000 jako projekt pro soukromé internetové stránky. Od té doby probíhá neustálý vývoj s velkým důrazem na rychlost a bezpečnost fóra i jeho doplňkových komponent. Současná třetí řada se vyvíjí od roku 2007.

punBB

punBB ***

punBB je moderní jednoduché a přehledné internetové fórum, které je možné rozšířit pomocí stahovatelných doplňkových balíčků. punBB se honosí snadnou administrací a moderováním a jako další klady přidává punBB čistotu kódu a rychlost prováděných operací.