Nacházíte se zde: Úvod » Redakční systémy » Joomla!
Joomla!

Joomla!

Typ aplikace: Redakční systémy
Naše hodnocení: ***
Hodnocení uživatelů:
** (hlasovalo: 217)
Pro hlasování musíte mít zapnuté cookies

Joomla! je open sourceový redakční systém, vytvořený za účelem publikování informací na internetu jehož vývoj zajišťuje slibně se rozvíjející komunita.

Co byste neměli minout

Aktualizace Joomla!

Připravili jsme pro Vás návod, který by Vám mohl pomoci při aktualizaci open source systému Joomla! Postup může být aplikován na standardní instalace Joomly. V případě, že používáte upravené verze Joomla!, případně vlastní šablony vhledu, nebo zásuvné moduly, je potřebné brát tyto odlišnosti od standardní verze v potaz, a také případně provést další úpravy. Tyto úpravy nejsou zahrnuty v tomto článku, jelikož se jedná o individuální úpravy.

16. 5. 2013 | Komentáře 3 | Autor: Martin

Instalace Joomla! 3.1.0

V tomto článku si ukážeme instalaci nové verzi Joomly. která je oproti starším verzím jednodušší a rychlejší.

27. 4. 2013 | Komentáře 2 | Autor: Honza

Instalace Joomla! 1.6.4

Nová vylepšená verze redakčního systému Joomla! je tu a tím pádem nesmí chybět náš průvodce instalací, který Vám prozradí vše potřebné k bezproblémové instalaci.

11. 7. 2011 | Autor: Lukáš

Instalace Joomla! 1.5.15

Jednoduchý návod, jak snadno nainstalovat redakční systém Joomla bez potíží. Snadno, rychle a jednoduše. Nechte si od nás poradit, jak se celý systém připraví a vyhněte se nejčastějším chybám.

27. 5. 2010 | Autor: Pavel

Recenze Joomla! 1.5.15

Recenze pojednává o redakčním systému Joomla! ve verzi 1.5.15. Systém byl instalován na webový server Apache s prostředky PHP 5.2.12 a MySQL 5. Joomla! je beze všech pochyb systém jemuž stojí za to věnovat pozornost, což dokazují ocenění Open Source CMS Award a 15 milionů stažení od roku 2007.

27. 3. 2010 | Autor: Lukáš